NUBES keramické umývátko 36x28cm, broušená hrana, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 96389011
NUBES keramické umývátko 36x28cm, broušená hrana, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 96389011
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96389011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x14x28 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 280 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 6.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015161209 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, bílá lesk PVC11
expedice do 7 dnů1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
NUBES čelní držák ručníků 36cm, černá PANB36N
na objednávku3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, černá mat PVC26
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
Mohlo by Vás zajímat
7 043 Kč
Při platbě předem pouze 6 552 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 45x35cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 94859009
na objednávku9 279 Kč
Při platbě předem pouze 8 632 Kč
NUBES keramické umývátko 40x32cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, černá mat 96849026
na objednávku8 333 Kč
Při platbě předem pouze 7 752 Kč
KUBE X keramické umývátko 40x23cm, bez otvoru, pravé/levé, bílá ExtraGlaze 9484011
expedice do 7 dnů3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč


