NUBES keramické umývátko 40x32cm, bez otvoru, tortora mat 9684005
NUBES keramické umývátko 40x32cm, bez otvoru, tortora mat 9684005
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9684005 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x16x32 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 8.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018927 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | šedá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, tortora mat PVC05
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
1 926 Kč
Při platbě předem pouze 1 792 Kč
Mohlo by Vás zajímat
4 807 Kč
Při platbě předem pouze 4 472 Kč
NUBES keramické umývátko 40x32cm, bílá mat 9684109
na objednávku7 043 Kč
Při platbě předem pouze 6 552 Kč
7 043 Kč
Při platbě předem pouze 6 552 Kč
4 893 Kč
Při platbě předem pouze 4 552 Kč


