NUBES keramické umývátko 36x28cm, bez otvoru, černá mat
NUBES keramické umývátko 36x28cm, bez otvoru, černá mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9638026 |
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 36x14x28 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 280 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| EAN | 8052015161759 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 6.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
Doporučujeme přikoupit
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, černá mat PVC26
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
NUBES čelní držák ručníků 36cm, černá PANB36N
na objednávku3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč

