NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, broušená spodní hrana, bílá ExtraGlaze 96519111
NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, broušená spodní hrana, bílá ExtraGlaze 96519111
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96519111 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x19x50 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 28.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590019610 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Mohlo by Vás zajímat
18 567 Kč
Při platbě předem pouze 17 272 Kč
SAND keramické umyvadlo 120x50 cm, 2 OTVORY, bílá ExtraGlaze 9024211
expedice do 7 dnů13 063 Kč
Při platbě předem pouze 12 152 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 100x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, černá mat 94239026
na objednávku15 299 Kč
Při platbě předem pouze 14 232 Kč
14 439 Kč
Při platbě předem pouze 13 432 Kč


