NUBES keramické umyvadlo 100x50c, broušená hrana, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 96519311
NUBES keramické umyvadlo 100x50c, broušená hrana, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 96519311
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96519311 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x19x50 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 28.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015161223 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Kovová krytka přepadu umyvadla, 30 mm, černá mat AR911
expedice do 7 dnů91 Kč
Při platbě předem pouze 85 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
NUBES čelní držák ručníků 100cm, černá PANB100N
na objednávku4 893 Kč
Při platbě předem pouze 4 552 Kč
Mohlo by Vás zajímat
11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, s odkládacími plochami, bílá ExtraGlaze 9651111
expedice do 7 dnů10 569 Kč
Při platbě předem pouze 9 832 Kč
10 655 Kč
Při platbě předem pouze 9 912 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 100x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 94239009
na objednávku18 567 Kč
Při platbě předem pouze 17 272 Kč

