BEBÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bronz BB042/18
BEBÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bronz BB042/18
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BB042/18 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEBÉ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 106 mm |
| Výška | 156 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 1.7360 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913936326 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bronz |
Doporučujeme přikoupit
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, bronz 981M6
expedice do 7 dnů1 496 Kč
Při platbě předem pouze 1 392 Kč
ANTEA sprchová tyč, posuvný držák, kulatá, 670mm, bronz SAL0036
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
Mohlo by Vás zajímat
10 939 Kč
Při platbě předem pouze 10 272 Kč
PAX podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom XA41
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
LATUS podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat 1102-42B
expedice do 7 dnů4 549 Kč
Při platbě předem pouze 4 232 Kč
ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat UT042TB
expedice do 7 dnů4 748 Kč
Při platbě předem pouze 4 458 Kč

