NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, s odkládacími plochami, bílá ExtraGlaze 9651111
NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, s odkládacími plochami, bílá ExtraGlaze 9651111
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x19x50 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 28.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018538 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Kovová krytka přepadu umyvadla, 30 mm, černá mat AR911
expedice do 7 dnů91 Kč
Při platbě předem pouze 85 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Mohlo by Vás zajímat
11 859 Kč
Při platbě předem pouze 11 032 Kč
12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč
PURA keramické umyvadlo Slim oblé 82x49cm, broušená spodní hrana, bílá ExtraGlaze 88269111
na objednávku11 859 Kč
Při platbě předem pouze 11 032 Kč


