NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, s odkládací plochou vpravo, bílá mat
NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, s odkládací plochou vpravo, bílá mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9627109 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x19x50 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 34.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729353803 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, bílá mat PVC09
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
4 721 Kč
Při platbě předem pouze 4 392 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
18 051 Kč
Při platbě předem pouze 16 792 Kč
12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč
10 569 Kč
Při platbě předem pouze 9 832 Kč
12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč

