NORM keramické umyvadlo 80x50cm, oblé, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8644311
NORM keramické umyvadlo 80x50cm, oblé, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8644311
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8644311 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NORM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x18x50 cm |
| Šířka | 804 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Půlkruh |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 22.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015161100 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
TURSI tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom TI017
expedice do 7 dnů10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 94229009
na objednávku15 299 Kč
Při platbě předem pouze 14 232 Kč
7 473 Kč
Při platbě předem pouze 6 952 Kč
NUBES keramické umyvadlo 70x40cm, broušená hrana, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 96879011
na objednávku7 473 Kč
Při platbě předem pouze 6 952 Kč
14 267 Kč
Při platbě předem pouze 13 272 Kč

