NORM keramické umyvadlo 50x40cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8638011
NORM keramické umyvadlo 50x40cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8638011
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8638011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NORM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x16x40 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 12.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018323 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
KUBE X/NORM čelní držák ručníků 50cm, chrom PASAND50
na objednávku3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč

