KUBE X keramické umyvadlo 50x37cm, broušená spodní hrana, 3 otvory, bílá 94479311
KUBE X keramické umyvadlo 50x37cm, broušená spodní hrana, 3 otvory, bílá 94479311
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94479311 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x16x37 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 11.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015160943 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
KUBE X/NORM čelní držák ručníků 50cm, chrom PASAND50
na objednávku3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
TURSI tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom TI017
expedice do 7 dnů10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
4 463 Kč
Při platbě předem pouze 4 152 Kč
8 161 Kč
Při platbě předem pouze 7 592 Kč
5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč
KUBE X keramické umývátko 50x25cm, pravé/levé, bílá ExtraGlaze 9486111
expedice do 7 dnů4 549 Kč
Při platbě předem pouze 4 232 Kč


