PURA keramické umyvadlo Slim 102x46cm, černá mat 8886126
PURA keramické umyvadlo Slim 102x46cm, černá mat 8886126
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8886126 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 102,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 1026 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 22.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162749 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
20 545 Kč
Při platbě předem pouze 19 112 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Lunar L vanová zástěna se 2 křídly pravá 90 x 150 cm, průhledná, kartáčovaná měď - 897L-090-100-65-00-P
expedice do 10 dnů6 507 Kč
Mexen Rox 2-křídlá posuvná vanová zástěna 180 + 90 x 150 cm, průhledná, chrom - 8C9-180-090-01-00
expedice do 10 dnů10 582 Kč
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 100 x 150 cm, pruhy, kartáčované zlato - 895-100-000-00-09-55
expedice do 10 dnů3 971 Kč

