NORM keramické umyvadlo 100x52cm, oblé, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8643011
NORM keramické umyvadlo 100x52cm, oblé, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8643011
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8643011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NORM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x18x52 cm |
| Šířka | 1004 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Půlkruh |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 28.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018484 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Vega vana 180x80cm panel + zástěna 100 cm, transparent, chrom 550118080X9510000001
expedice do 10 dnů9 361 Kč
Mexen Cube vana 180x80cm panel + zástěna 80 cm, transparent, chrom 550518080X9008010100
expedice do 10 dnů9 361 Kč
Mexen Cube vana 180x80 cm s panelem a zástěnou 60 cm, černý vzor 550518080X9506007070
expedice do 10 dnů8 793 Kč
Mexen Vega vana 180x80cm panel + zástěna 60 cm, průhledná, zlatá 550118080X9506000050
expedice do 10 dnů8 715 Kč

