NOEMI hydromasážní vana, 170x70x39cm, Active Hydro, chrom 57130
NOEMI hydromasážní vana, 170x70x39cm, Active Hydro, chrom 57130
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-71708.1010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 170x70x39 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 197.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729061014 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
COUVERT panel čelní 170x52cm, pravý 72860
expedice do 7 dnů3 053 Kč
Při platbě předem pouze 2 875 Kč
Mohlo by Vás zajímat
69 651 Kč
Při platbě předem pouze 67 222 Kč
79 034 Kč
Při platbě předem pouze 76 277 Kč
46 629 Kč
Při platbě předem pouze 45 003 Kč
30 263 Kč
Při platbě předem pouze 29 208 Kč

