TANDEM L hydromasážní vana, 170x130x50cm, Active Hydro-Air, chrom 57215
TANDEM L hydromasážní vana, 170x130x50cm, Active Hydro-Air, chrom 57215
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-96611.2010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 170x130x50 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 500 mm |
| Objem | 395.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 73.3100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729061922 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Mohlo by Vás zajímat
46 629 Kč
Při platbě předem pouze 45 003 Kč
32 508 Kč
Při platbě předem pouze 31 374 Kč
38 502 Kč
Při platbě předem pouze 37 159 Kč
48 091 Kč
Při platbě předem pouze 46 414 Kč

