LILY hydromasážní vana, 170x70x39cm, Highline Hydro-Air, chrom 57033
LILY hydromasážní vana, 170x70x39cm, Highline Hydro-Air, chrom 57033
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72230.6010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 170x70x39 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 213.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 48.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729059868 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Mohlo by Vás zajímat
43 568 Kč
Při platbě předem pouze 42 048 Kč
58 566 Kč
Při platbě předem pouze 56 523 Kč
47 773 Kč
Při platbě předem pouze 46 106 Kč
79 395 Kč
Při platbě předem pouze 76 626 Kč

