NEASA keramické umyvadlo 52x42cm, bílá 201.116.4
NEASA keramické umyvadlo 52x42cm, bílá 201.116.4
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Rozměr | 52x16x42 cm |
| Šířka | 520 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 420 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 19.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913967443 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
430 Kč
Při platbě předem pouze 406 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", DN32, kulatý, chrom 151.209.1
expedice do 7 dnů752 Kč
Při platbě předem pouze 710 Kč
SCHMITZ stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom 863.002.1
expedice do 7 dnů1 531 Kč
Při platbě předem pouze 1 444 Kč
654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
Mohlo by Vás zajímat
NEON keramické umyvadlo 50x41,5cm, bílá 201.131.0
expedice do 7 dnů1 866 Kč
Při platbě předem pouze 1 760 Kč
NEASA keramické umyvadlo 46x42cm, bílá 201.117.4
expedice do 7 dnů2 517 Kč
Při platbě předem pouze 2 374 Kč

