NEASA keramické umyvadlo 46x42cm, bílá 201.117.4
NEASA keramické umyvadlo 46x42cm, bílá 201.117.4
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Rozměr | 46x16x42 cm |
| Šířka | 460 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 420 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 17.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913967467 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", DN32, kulatý, chrom 151.209.1
expedice do 7 dnů752 Kč
Při platbě předem pouze 710 Kč
430 Kč
Při platbě předem pouze 406 Kč
654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, 4-45mm, ABS/bílá
expedice do 7 dnů260 Kč
Při platbě předem pouze 245 Kč
Mohlo by Vás zajímat
43 138 Kč
Při platbě předem pouze 41 633 Kč
49 527 Kč
Při platbě předem pouze 47 800 Kč
34 985 Kč
Při platbě předem pouze 33 764 Kč
36 696 Kč
Při platbě předem pouze 35 416 Kč

