NEON keramické umyvadlo 50x41,5cm, bílá 201.131.0
NEON keramické umyvadlo 50x41,5cm, bílá 201.131.0
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | NEON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x16x41,5 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 415 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 12.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913925870 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, 4-45mm, ABS/bílá
expedice do 7 dnů260 Kč
Při platbě předem pouze 245 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", DN32, kulatý, chrom 151.209.1
expedice do 7 dnů752 Kč
Při platbě předem pouze 710 Kč
NEON umyvadlová skříňka 47x45x35 cm, bílá 500.114.0
expedice do 7 dnů5 183 Kč
Při platbě předem pouze 4 889 Kč
2 279 Kč
Při platbě předem pouze 2 150 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Sprchový kout Mexen Mist-H Duo s pravými panty 75 x 90 cm, průhledný, zlatý - 8A5-075L-090P-50-00
expedice do 10 dnů11 655 Kč
Sprchový kout Mexen Lunar T s pravými panty 140 x 90 cm, průhledný, stříbrná metalíza - 834T-140-090-95-00-P
expedice do 10 dnů13 871 Kč
18 434 Kč
Při platbě předem pouze 17 310 Kč


