MYLINE polička do sprchy závěsná, 240x490x220mm, černá mat
MYLINE polička do sprchy závěsná, 240x490x220mm, černá mat
| Výrobce: | Výrobce: METAFORM |
| Kód: | Kód: UBC-105T14001 |
- vhodný na zástěny s max. šířkou horního profilu 35 mm
- háčky mají ochranu proti poškrábání zástěny
- přísavky na zadní straně spodní police přilnou ke sklu a zajistí stabilitu
Vlastnosti
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Série | MYLINE |
| Rozměr | 288x605x168 mm |
| Délka | 288 mm |
| Šířka | 288 mm |
| Výška | 605 mm |
| Hloubka | 168 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička: vícepatrová, Polička: závěsná |
| Instalace | Závěsná |
| Hmotnost / ks | 0.7640 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003062866340 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |

