MYLINE polička do sprchy, 241x30x111mm, černá mat
MYLINE polička do sprchy, 241x30x111mm, černá mat
| Výrobce: | Výrobce: METAFORM |
| Kód: | Kód: UBC-105T10001 |
Vlastnosti
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Série | MYLINE |
| Rozměr | 288x164x95 mm |
| Délka | 288 mm |
| Šířka | 288 mm |
| Výška | 164 mm |
| Hloubka | 95 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 1.2480 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003062866302 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |

