MYLINE polička do sprchy, 241x30x111mm, nerez lesk
MYLINE polička do sprchy, 241x30x111mm, nerez lesk
| Výrobce: | Výrobce: METAFORM |
| Kód: | Kód: UBC-105T10100 |
Vlastnosti
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Série | MYLINE |
| Rozměr | 288x164x95 mm |
| Délka | 288 mm |
| Šířka | 288 mm |
| Výška | 164 mm |
| Hloubka | 95 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 1.2480 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003062866258 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Velar posuvná sprchová zástěna 70 x 200 cm, matná 8 mm, chrom - 871-070-000-33-01
expedice do 10 dnů5 434 Kč
RONAL WALK IN CADURA Pevná stěna samostatná s posuvným dílem aluchrom čiré CAW2D1405007
na objednávku18 801 Kč
Při platbě předem pouze 17 695 Kč
Mexen Velar L Posuvná sprchová zástěna 100 x 200 cm, grafit 8 mm, černá - 871-100-003-43-70
expedice do 10 dnů7 079 Kč

