MODO bidet závěsný, 37x52cm, bílá ExtraGlaze 9864111
MODO bidet závěsný, 37x52cm, bílá ExtraGlaze 9864111
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | MODO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 37x28x52 cm |
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | ExtraGlaze, Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 16.6550 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590016237 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
1 699 Kč
Při platbě předem pouze 1 599 Kč

