PAX nástěnná vanová baterie, otočné ramínko, chrom
PAX nástěnná vanová baterie, otočné ramínko, chrom
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XA10-1 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PAX |
| Šířka | 230 mm |
| Výška | 126 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 2.7480 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913980169 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
| Typ ramínka baterie | flexi |
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX kovová sprchová hadice, 150cm, chrom FLEX150
expedice do 7 dnů206 Kč
Při platbě předem pouze 192 Kč
421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
3 947 Kč
Při platbě předem pouze 3 672 Kč
Podobné zboží
5 409 Kč
Při platbě předem pouze 5 032 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SPY nástěnná vanová baterie, zlato mat PY10/19
expedice do 7 dnů9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
FORATA nástěnná vanová baterie, chrom FT010
expedice do 7 dnů5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč
PAX nástěnná vanová baterie, otočné ramínko, chrom XA101
expedice do 7 dnů3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč

