MIRRÓ galerka s LED osvětlením, 50x70x16cm, levá/pravá, dub alabama MC050-0022
MIRRÓ galerka s LED osvětlením, 50x70x16cm, levá/pravá, dub alabama MC050-0022
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MC050-0022 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MIRRÓ |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x70x16 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 6.00 W |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 457 lm |
| Výbava | Osvětlení, Elektrická zásuvka, Oboustranná zrcadlová dvířka, Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 17.8051 kg |
| EAN | 8590913940460 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Barva | dřevodekor |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Bezdotyková senzorová sada pro osvětlení galerky SZ700
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
RIWA otevřená police 20x70x15cm, dub alabama RIW200-0022
na objednávku2 012 Kč
Při platbě předem pouze 1 872 Kč
RIWA otevřená police 30x70x15cm, dub alabama RIW300-0022
expedice do 7 dnů3 216 Kč
Při platbě předem pouze 2 992 Kč
RIWA otevřená police 20x70x15 cm, levá/pravá, dub alabama RIW250-0022
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ACCORD zrcadlo s fazetou 500x700mm, bez úchytu MF436
na objednávku765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
9 752 Kč
Při platbě předem pouze 9 072 Kč
12 092 Kč
Při platbě předem pouze 11 248 Kč
4 317 Kč
Při platbě předem pouze 4 016 Kč


