TIGA zrcadlo s policí 48x67cm, chrom HZ202
TIGA zrcadlo s policí 48x67cm, chrom HZ202
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-HZ202 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 49x70 cm |
| Šířka | 490 mm |
| Výška | 700 mm |
| Barva rámu | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu, Zrcadla s policí |
| Tvar | Jiný |
| Hmotnost / ks | 10.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913877469 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | chrom |
| Barva | nepřiřazena |
Příslušenství
851 Kč
Při platbě předem pouze 802 Kč
expedice do 7 dnů
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
AROWANA oválné zrcadlo v rámu 45x90cm, černá mat AWB4590
na objednávku2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
PARGA oválné zrcadlo s LED osvětlením 60x100cm PG600
expedice do 7 dnů5 753 Kč
Při platbě předem pouze 5 352 Kč
ACCORD zrcadlo s fazetou 600x800mm, bez úchytu MF441
expedice do 7 dnů980 Kč
Při platbě předem pouze 912 Kč
10 655 Kč
Při platbě předem pouze 9 912 Kč

