MINOS keramické umývátko, 45x26cm, baterie vlevo, bílá 4757
MINOS keramické umývátko, 45x26cm, baterie vlevo, bílá 4757
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMALL |
| Rozměr | 45x10x26 cm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 260 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 9.7300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913920295 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
417 Kč
Při platbě předem pouze 388 Kč
Podobné zboží
AMAROK umývátko, litý mramor, 40x22cm, baterie vlevo, bílá AR400
expedice do 7 dnů2 305 Kč
Při platbě předem pouze 2 144 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 70 x 150 cm, průhledná, stříbrná - 895-070-000-00-00-95
expedice do 10 dnů2 827 Kč
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 70 x 150 cm, černá mřížka, stříbrná - 895-070-000-00-77-95
expedice do 10 dnů3 003 Kč
Vanová zástěna Mexen Lunar s jedním křídlem 70 x 150 cm, průhledná, kartáčovaný nikl - 897-070-000-97-00
expedice do 10 dnů3 933 Kč
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 70 x 150 cm, grafitová, bílá - 895-070-000-03-40-20
expedice do 10 dnů3 471 Kč


