VERSI stojánková umyvadlová baterie vysoká, prodloužená hubice, černá mat RV007/15
VERSI stojánková umyvadlová baterie vysoká, prodloužená hubice, černá mat RV007/15
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VERSI |
| 3D model | ANO |
| Výška | 325 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 223 mm |
| Hmotnost / ks | 2.9120 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913987625 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", černá mat SL015
expedice do 7 dnů611 Kč
Při platbě předem pouze 568 Kč
Mohlo by Vás zajímat
28 801 Kč
Při platbě předem pouze 26 792 Kč
5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč
LATUS stojánková umyvadlová baterie vysoká, bez výpusti, chrom 1102-04C
expedice do 7 dnů4 979 Kč
Při platbě předem pouze 4 632 Kč
6 699 Kč
Při platbě předem pouze 6 232 Kč

