MARLENE hydromasážní vana, 170x80x48cm, Highline Hydro, chrom 57080
MARLENE hydromasážní vana, 170x80x48cm, Highline Hydro, chrom 57080
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72403.5010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 170x80x48 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 480 mm |
| Objem | 313.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 50.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729060338 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Kioto+ L Sprchová zástěna s policí 120 x 200 cm, černý rošt, černá - 800-120-123-70-77
expedice do 10 dnů7 365 Kč
Sprchové dveře Mexen Lunar-F pravé skládací 90 cm, průhledné, černé - 836-090-000-70-00-P
expedice do 10 dnů7 079 Kč
Sprchový kout Mexen Mist-H T s pravými panty 120 x 70 cm, průhledný, zlatý - 8A5T-120-070-50-00-P
expedice do 10 dnů10 582 Kč

