NOEMI hydromasážní vana, 170x70x39cm, Attraction Hydro-Air, chrom 57133
NOEMI hydromasážní vana, 170x70x39cm, Attraction Hydro-Air, chrom 57133
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-71708.4010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 170x70x39 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 197.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 47.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729061045 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
COUVERT panel čelní 170x52cm, pravý 72860
expedice do 7 dnů3 053 Kč
Při platbě předem pouze 2 875 Kč
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
36 765 Kč
Při platbě předem pouze 35 482 Kč
59 718 Kč
Při platbě předem pouze 57 635 Kč
44 531 Kč
Při platbě předem pouze 42 977 Kč
79 034 Kč
Při platbě předem pouze 76 277 Kč

