TANDEM L hydromasážní vana, 170x130x50cm, Highline Hydro, chrom 57218
TANDEM L hydromasážní vana, 170x130x50cm, Highline Hydro, chrom 57218
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-96611.5010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 170x130x50 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 500 mm |
| Objem | 395.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 66.8100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729061953 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
59 718 Kč
Při platbě předem pouze 57 635 Kč
61 619 Kč
Při platbě předem pouze 59 470 Kč
45 537 Kč
Při platbě předem pouze 43 948 Kč
56 863 Kč
Při platbě předem pouze 54 880 Kč

