MARLENE hydromasážní vana, 170x80x48cm, Highline Hydro-Air, chrom 57081
MARLENE hydromasážní vana, 170x80x48cm, Highline Hydro-Air, chrom 57081
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72403.6010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 170x80x48 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 480 mm |
| Objem | 313.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 57.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729060345 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
48 065 Kč
Při platbě předem pouze 46 389 Kč
59 873 Kč
Při platbě předem pouze 57 785 Kč
46 973 Kč
Při platbě předem pouze 45 335 Kč
35 888 Kč
Při platbě předem pouze 34 636 Kč

