TANDEM R hydromasážní vana, 170x130x50cm, Attraction Hydro-Air, chrom 57223
TANDEM R hydromasážní vana, 170x130x50cm, Attraction Hydro-Air, chrom 57223
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-97611.4010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 170x130x50 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 500 mm |
| Objem | 395.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 73.3100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729062004 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
79 034 Kč
Při platbě předem pouze 76 277 Kč
40 790 Kč
Při platbě předem pouze 39 367 Kč
46 973 Kč
Při platbě předem pouze 45 335 Kč
46 973 Kč
Při platbě předem pouze 45 335 Kč

