ASTRA L hydromasážní vana, 165x80x48cm, Active Hydro-Air, chrom 56849
ASTRA L hydromasážní vana, 165x80x48cm, Active Hydro-Air, chrom 56849
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-33611.2010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 165x80x48 cm |
| Délka | 1650 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 480 mm |
| Objem | 255.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 51.3200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729003014 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
79 395 Kč
Při platbě předem pouze 76 626 Kč
61 301 Kč
Při platbě předem pouze 59 162 Kč
58 041 Kč
Při platbě předem pouze 56 017 Kč
38 691 Kč
Při platbě předem pouze 37 342 Kč

