MARIA umyvadlo, litý mramor, 90x46cm, bílá MA090
MARIA umyvadlo, litý mramor, 90x46cm, bílá MA090
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MARIA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90x46 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Do nábytku, Zápustné |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 16.1900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913831829 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
Podobné zboží
SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 90x46 cm, bílá 1601-90
expedice do 7 dnů4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč
Mohlo by Vás zajímat
3 350 Kč
Při platbě předem pouze 3 183 Kč
6 312 Kč
Při platbě předem pouze 5 918 Kč


