MARGITHA keramické umývátko 38x22cm, otvor pro baterii vpravo, pistáciová MGT38223
MARGITHA keramické umývátko 38x22cm, otvor pro baterii vpravo, pistáciová MGT38223
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMALL |
| Rozměr | 38x10x22 cm |
| Šířka | 380 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 7.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913115783 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | zelená |
Doporučujeme přikoupit
417 Kč
Při platbě předem pouze 388 Kč
LATUS XII umyvadlová skříňka 35,5x50x20cm, antracit matný
expedice do 7 dnů3 173 Kč
Při platbě předem pouze 2 952 Kč
LATUS XII umyvadlová skříňka 35,5x50x20cm, bílá
expedice do 7 dnů2 872 Kč
Při platbě předem pouze 2 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
3 139 Kč
Při platbě předem pouze 2 920 Kč
NERISSA keramické umývátko 42,5x28,5 cm, černá mat AR265B
expedice do 7 dnů3 380 Kč
Při platbě předem pouze 3 144 Kč
MINOS keramické umývátko 40x22cm, baterie vpravo, bílá 4059
expedice do 7 dnů1 565 Kč
Při platbě předem pouze 1 456 Kč

