Magnetický držák ručníků 43cm XJ438
Magnetický držák ručníků 43cm XJ438
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XJ438 |
Dostupnost:
na objednávku
Nosnost: 5 kg
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 430x54x63 mm |
| Šířka | 430 mm |
| Výška | 54 mm |
| Hloubka | 63 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Hmotnost / ks | 0.5290 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913126017 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | chrom |
Příslušenství
185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč
LARISSA polička na ručníky s hrazdou 600mm, černá/měď mat WS029BC 60589
expedice do 7 dnů3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč
LARISSA polička na ručníky s hrazdou 600mm, chrom WS029 56802
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
X-ROUND E polička na ručníky U typ, 600mm, chrom XR418
expedice do 7 dnů2 976 Kč
Při platbě předem pouze 2 768 Kč

