X-ROUND GOLD držák ručníků 450x65mm, zlato mat XR402GB
X-ROUND GOLD držák ručníků 450x65mm, zlato mat XR402GB
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR402GB |
Dostupnost:
skladem
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 505x55x65 mm |
| Délka | 505 mm |
| Šířka | 505 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 65 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 0.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913127748 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | zlatá |
Příslušenství
7 387 Kč
Při platbě předem pouze 6 958 Kč
expedice do 7 dnů

