DIAMOND držák ručníků 600x70mm, bronz 1318-09
DIAMOND držák ručníků 600x70mm, bronz 1318-09
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DIAMOND |
| Rozměr | 605x50x70 mm |
| Délka | 605 mm |
| Šířka | 605 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.5540 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913810978 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | bronz |
Doporučujeme přikoupit
Podobné zboží
DIAMOND police na ručníky s hrazdou, 600mm, bronz 1318-14
expedice do 7 dnů3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LARISSA polička na ručníky 600mm, černá/zlato mat WS028BG 60588
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
LARISSA držák ručníků 600mm, černá/měď mat WS010BC 59059
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
PATRON sušák osušky, 450x60mm, černá mat PX051
na objednávku2 030 Kč
Při platbě předem pouze 1 888 Kč

