Madlo zahnuté 370x230x80mm, nerez lesk XH519
Madlo zahnuté 370x230x80mm, nerez lesk XH519
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 390x230x80 mm |
| Šířka | 390 mm |
| Výška | 230 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Nerez leštěný |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Madlo |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hmotnost / ks | 0.6700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913125638 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | nerez |
Příslušenství
874 Kč
Při platbě předem pouze 826 Kč
expedice do 7 dnů
Podobné zboží
Madlo zahnuté s drátěnou mýdlenkou, 400x250x120mm, nerez lesk XH520
expedice do 7 dnů1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Madlo lomené 135° s protiskluzem PRAVÉ, nerez lesk XR507
expedice do 7 dnů1 772 Kč
Při platbě předem pouze 1 648 Kč
HANDICAP nástěnné madlo PRAVÉ 810x550mm, bílá XH524W
expedice do 7 dnů2 012 Kč
Při platbě předem pouze 1 872 Kč
HANDICAP madlo 120° 400/400mm, nerez lesk XH501
expedice do 7 dnů1 952 Kč
Při platbě předem pouze 1 816 Kč
HANDICAP opěrné madlo PRAVÉ 760mm, nerez lesk XH536
na objednávku3 810 Kč
Při platbě předem pouze 3 544 Kč

