Madlo lomené 135° s protiskluzem PRAVÉ, nerez lesk XR507
Madlo lomené 135° s protiskluzem PRAVÉ, nerez lesk XR507
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 640x292x85 mm |
| Šířka | 640 mm |
| Výška | 292 mm |
| Hloubka | 85 mm |
| Barva | Nerez leštěný |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Madlo |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hmotnost / ks | 1.3160 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913128059 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | nerez |
Mohlo by Vás zajímat
HANDICAP nástěnné madlo LEVÉ 810x550mm, nerez lesk XH522
expedice do 7 dnů3 113 Kč
Při platbě předem pouze 2 896 Kč
Madlo zahnuté s drátěnou mýdlenkou, 400x250x120mm, nerez lesk XH520
expedice do 7 dnů1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
HANDICAP opěrné madlo LEVÉ 760mm, nerez lesk XH532
na objednávku3 810 Kč
Při platbě předem pouze 3 544 Kč
HANDICAP madlo do sprchy 670x670mm, nerez lesk XH544
expedice do 7 dnů3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč

