Madlo zahnuté s drátěnou mýdlenkou, 400x250x120mm, nerez lesk XH520
Madlo zahnuté s drátěnou mýdlenkou, 400x250x120mm, nerez lesk XH520
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 455x250x120 mm |
| Šířka | 455 mm |
| Výška | 250 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Nerez leštěný |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Madlo |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| EAN | 8590913125645 |
| Taric | 73249000 |
| Hmotnost / ks | 0.8300 kg |
| Balení | 1 ks |
| BARVA | nerez |
Mohlo by Vás zajímat
HANDICAP nástěnné madlo LEVÉ 810x550mm, bílá XH522W
expedice do 7 dnů2 012 Kč
Při platbě předem pouze 1 872 Kč
Madlo lomené 135° s protiskluzem LEVÉ, nerez lesk XR508
expedice do 7 dnů1 772 Kč
Při platbě předem pouze 1 648 Kč
HANDICAP madlo do sprchy 670x670mm, nerez lesk XH544
expedice do 7 dnů3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč

