ARECA umyvadlo, litý mramor, 81x51,5cm, bílá
ARECA umyvadlo, litý mramor, 81x51,5cm, bílá
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 81x14,2x51,5 cm |
| Šířka | 810 mm |
| Výška | 142 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-konzole, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 14.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913129056 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
LOREA umyvadlová skříňka 80x44x51,2cm, 1x zásuvka, dub alabama/bílá mat LE080-2231 53695
expedice do 7 dnů11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
MARIA umyvadlo, litý mramor, 90x46cm, bez otvoru, bílá MA090-0
expedice do 7 dnů5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč
SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 90x46 cm, bílá 1601-90
expedice do 7 dnů4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč
SIDRA umyvadlo, litý mramor, 81x46cm, bílá
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč

