LOREA skříňka s umyvadlem 141x46x51,5cm (70+70cm), levá, bílá mat LE070-3131-L-04
LOREA skříňka s umyvadlem 141x46x51,5cm (70+70cm), levá, bílá mat LE070-3131-L-04
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Rozměr | 141x46x51,5 cm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 51.6780 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913977961 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
MURALES nábytkový sifon šetřící místo, 5/4", odpad 32mm, bílá 151.032.0
expedice do 7 dnů497 Kč
Při platbě předem pouze 469 Kč
13 554 Kč
Při platbě předem pouze 12 608 Kč
8 419 Kč
Při platbě předem pouze 7 832 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARUBA konzole s policí 148,4x40x49 cm, černá mat ARK150
na objednávku12 831 Kč
Při platbě předem pouze 11 936 Kč
ARUBA konzole s policí 198,4x40x49 cm, černá mat ARK200
na objednávku17 320 Kč
Při platbě předem pouze 16 112 Kč
EZARA dvojumyvadlová skříňka 140x55x46cm, dub cuneo EZ141-2525
expedice do 7 dnů19 771 Kč
Při platbě předem pouze 18 392 Kč


