LOREA skříňka s dvojumyvadlem 161x46x51,5cm (70+20+70cm), bílá mat LE070-3131-07
LOREA skříňka s dvojumyvadlem 161x46x51,5cm (70+20+70cm), bílá mat LE070-3131-07
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Rozměr | 161x46x51,5 cm |
| Šířka | 1610 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 62.3470 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913978005 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
BELLA držák ručníků na bok skříňky 250mm, chrom FA115
expedice do 7 dnů856 Kč
Při platbě předem pouze 796 Kč
LINDO boční organizér, sada 2ks, 114x323mm, plast, antracit LD002
expedice do 7 dnů533 Kč
Při platbě předem pouze 496 Kč
10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
21 304 Kč
Při platbě předem pouze 20 005 Kč
LOREA skříňka s umyvadlem 141x46x51,5cm (70+70cm), pravá, bílá mat LE070-3131-R-04
expedice do 7 dnů20 484 Kč
Při platbě předem pouze 19 235 Kč
LOREA skříňka s dvojumyvadlem 181x46x51,5cm (90+90cm), dub alabama/bílá mat LE090-2231-02
expedice do 7 dnů22 124 Kč
Při platbě předem pouze 20 775 Kč
23 720 Kč
Při platbě předem pouze 22 238 Kč


