LOREA skříňka s umyvadlem 101x46x51,5cm (20+80 cm), pravá, bílá mat LE080-3131-R-01
LOREA skříňka s umyvadlem 101x46x51,5cm (20+80 cm), pravá, bílá mat LE080-3131-R-01
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Rozměr | 101x46x51,5 cm |
| Šířka | 1010 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 35.1690 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913977770 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
LINDO boční organizér, sada 2ks, 114x323mm, plast, antracit LD002
expedice do 7 dnů533 Kč
Při platbě předem pouze 496 Kč
ARECA umyvadlo, litý mramor, 101x51,5cm, pravé, bílá AC101R
expedice do 7 dnů5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč
149 Kč
5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč
Mohlo by Vás zajímat
15 072 Kč
Při platbě předem pouze 14 153 Kč
21 147 Kč
Při platbě předem pouze 19 672 Kč
21 147 Kč
Při platbě předem pouze 19 672 Kč
15 618 Kč
Při platbě předem pouze 14 528 Kč


