LOREA skříňka s dvojumyvadlem 161x46x51,5cm (80+80cm), bílá mat LE080-3131-01
LOREA skříňka s dvojumyvadlem 161x46x51,5cm (80+80cm), bílá mat LE080-3131-01
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Rozměr | 161x46x51,5 cm |
| Šířka | 1610 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 49.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913978050 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč
LINDO boční organizér, sada 2ks, 114x323mm, plast, antracit LD002
expedice do 7 dnů533 Kč
Při platbě předem pouze 496 Kč
ESPACE skříňka 35x172x32cm, 2x dvířka, levá/pravá, bílá mat ESC230-3131
expedice do 7 dnů12 092 Kč
Při platbě předem pouze 11 248 Kč
LOREA LED pásek 161cm, 1,6W, studená bílá LED165 58619
na objednávku1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč
Mohlo by Vás zajímat
BRAND umyvadlová skříňka 160x73x50cm, mořený smrk BA161
na objednávku29 231 Kč
Při platbě předem pouze 27 192 Kč
19 771 Kč
Při platbě předem pouze 18 392 Kč
EZARA dvojumyvadlová skříňka 140x55x46cm, dub cuneo EZ141-2525
expedice do 7 dnů19 771 Kč
Při platbě předem pouze 18 392 Kč
ARUBA konzole s policí 178,4x40x49 cm, černá mat ARK180
na objednávku15 532 Kč
Při platbě předem pouze 14 448 Kč


