KERALA umyvadlová skříňka 140x35x47,5cm, 1x zásuvka, verde
KERALA umyvadlová skříňka 140x35x47,5cm, 1x zásuvka, verde
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KR140-4444 |
Dostupnost:
na objednávku
- Výsuv BLUM® s funkcí tlumení BLUMOTION s doživotní zárukou
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KERALA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 140x35x47,5 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hloubka | 475 mm |
| Barva | Zelená |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Deska |
| Hmotnost / ks | 40.6933 kg |
| EAN | 8590913995316 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | zelená |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
497 Kč
Při platbě předem pouze 469 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MURALES nábytkový sifon šetřící místo, 5/4", odpad 32mm, bílá 151.032.0
expedice do 7 dnů497 Kč
Při platbě předem pouze 469 Kč
KERALA skříňka vysoká 38x143x32cm, levá/pravá, verde/antracit matný KR350-4434 58771
expedice do 7 dnů12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč
8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARUBA konzole s policí 198,4x40x49 cm, černá mat ARK200
na objednávku17 320 Kč
Při platbě předem pouze 16 112 Kč
WAVE dvojumyvadlová skříňka 180x50x48cm, bílá WA181
na objednávku26 653 Kč
Při platbě předem pouze 24 988 Kč
LOREA skříňka s dvojumyvadlem 161x46x51,5cm,, dub collingwood/černá mat LE080-1935-03
expedice do 7 dnů21 304 Kč
Při platbě předem pouze 20 005 Kč
LOREA skříňka s dvojumyvadlem 181x46x51,5cm (90+90cm), dub alabama/bílá mat LE090-2231-02
expedice do 7 dnů22 124 Kč
Při platbě předem pouze 20 775 Kč


