LOREA skříňka s dvojumyvadlem 141x46x51,5cm, dub collingwood/černá mat LE070-1935-03
LOREA skříňka s dvojumyvadlem 141x46x51,5cm, dub collingwood/černá mat LE070-1935-03
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 141x46x51,5 cm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Collingwood |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| EAN | 8590913977923 |
| Hmotnost / ks | 51.6780 kg |
| Balení | 2 ks |
| Barva | černá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
8 419 Kč
Při platbě předem pouze 7 832 Kč
LINDO boční organizér, sada 2ks, 114x323mm, plast, antracit LD002
expedice do 7 dnů533 Kč
Při platbě předem pouze 496 Kč
ARECA dvojumyvadlo, litý mramor, 141x51,5cm, bílá AC141
na objednávku8 566 Kč
Při platbě předem pouze 7 968 Kč
BELLA držák ručníků na bok skříňky 250mm, chrom FA115
expedice do 7 dnů856 Kč
Při platbě předem pouze 796 Kč
Mohlo by Vás zajímat
21 304 Kč
Při platbě předem pouze 20 005 Kč
ARUBA konzole s policí 208,4x40x49 cm, černá mat ARK210
na objednávku18 266 Kč
Při platbě předem pouze 16 992 Kč
LOREA skříňka s dvojumyvadlem 181x46x51,5cm, dub collingwood/černá mat LE080-1935-07
expedice do 7 dnů25 395 Kč
Při platbě předem pouze 23 847 Kč
LOREA skříňka s dvojumyvadlem 181x46x51,5cm (90+90cm), dub alabama/bílá mat LE090-2231-02
na objednávku22 124 Kč
Při platbě předem pouze 20 775 Kč


