LOREA skříňka s dvojumyvadlem 141x46x51,5cm (70+70cm), bílá mat LE070-3131-01
LOREA skříňka s dvojumyvadlem 141x46x51,5cm (70+70cm), bílá mat LE070-3131-01
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Rozměr | 141x46x51,5 cm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 51.6780 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913977909 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
156 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
ESPACE skříňka 35x172x32cm, 2x dvířka, levá/pravá, bílá mat ESC230-3131
expedice do 7 dnů12 092 Kč
Při platbě předem pouze 11 248 Kč
8 419 Kč
Při platbě předem pouze 7 832 Kč
149 Kč
Mohlo by Vás zajímat
YOSHI koš na prádlo 53x51x34cm, bambus, modrá 133805
expedice do 7 dnů1 053 Kč
Při platbě předem pouze 996 Kč
STRESA koš na prádlo 42x62,5x42cm, hnědá 3163SB
na objednávku5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč


